LOGO

Slide 5 jFlow Plus Maliye Uzman Yardımcıları Eğitim Programı (V)
12 Ekim 2015 tarihinde Müsteşarımız Sayın Seyit Ahmet BAŞ ve Personel Genel Müdürü V. Sayın Zekeriya KARAKOÇ’un katılımlarıyla Personel Genel Müdürlüğü Ulus Eğitim Merkezinde yapılan açılış töreniyle 5. Dönem Maliye Uzman Yardımcıları Mesleki Temel Eğitimi başlatılmıştır.Devamı İçin..
Slide 4 jFlow Plus Maliye Uzman Yardımcıları Eğitim Programı - IV
Müsteşar Yardımcımız Sayın Mürsel Ali KAPLAN, Personel Genel Müdürü V. Sayın Zekeriya KARAKOÇ ve Maliye Yüksek Eğitim Merkezi Başkanı Sayın Veliyüddin Bahadır ÖZKAN'ın katılımıyla 25 Mart 2015 tarihinde "4. Dönem Maliye Uzman Yardımcıları" ile "Sohbet Toplantısı" yapılmıştır.Devamı İçin..
Slide 1 jFlow Plus Makro Ekonomik Gelişmeler Eğitim Programı
Bakanlığımız merkez birimlerinde görev yapan Maliye Uzmanı ve Yardımcıları, Avrupa Birliği Uzmanı, Mali Hizmetler Uzmanı ve Yardımcılarının, uluslararası piyasalardaki gelişmeler...Devamı İçin..
Slide 2 jFlow Plus TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitim Programı
Bakanlığımız merkez birimlerinin yeni TS ISO/IEC 27001 standardına uygun sertifika alma çalışmalarını başlatabilmeleri için, bu çalışmayı yürütecek personelin yeni standart ile ilgili... Devamı İçin..
Slide 4 jFlow Plus Kamuda Etik Değerler Konferansı
"Kamuda Etik Değerler" konulu konferans, Prof. Dr. İnayet AYDIN'ın sunumuyla 23 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirildiDevamı İçin..
Slide 6 jFlow Plus Saymanlık Müdür Yardımcılığı Göreve Hazırlama Eğitim Programı
Bakanlığımız Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Saymanlık Müdür Yardımcılığı sınavında başarılı olan personeli yönetici yetkinliklerinin arttırılması konusunda göreve... Devamı İçin..

2016 Yılı Duyuruları

Mevzuat 2016 Yılı Eğitim Planı Lisansüstü Eğitim

Bilgi Edinme İç Kontrol Etik Paylaşımı

© 2014 - Tüm Hakları Saklıdır - MAYEM